Key Account manager

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2024/464
Feladatok:

• Üzleti kapcsolatok kiépítése és fenntartása a kulcsfontosságú ügyfelekkel.

• Az ügyfelek igényeinek felmérése és azokra szabott megoldások kialakítása.

• Értékesítési stratégiák kidolgozása és végrehajtása a cég célkitűzéseinek eléréséhez.

• Rendszeres riportok készítése a vezetőség részére a teljesítményről és a tervezett projektek előrehaladásáról.

• Szoros együttműködés a marketing csapattal a termékek és szolgáltatások hatékony piaci bevezetése érdekében.

• Legalább 3 év tapasztalat a kulcsfontosságú ügyfelekkel való munkában.

• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.

• Stratégiai gondolkodásmód és az üzleti lehetőségek felismerése.

• Proaktív és eredményorientált hozzáállás.

• Kiváló problémamegoldó képességek és hatékony időmenedzsment.

Előnyök

• Jó ismeretek az ipari és technológiai szektorokban.

• Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: kiemelkedő
Jobb Job Közlekedés
Saját autó költség térítés
Jobb Job Munkarend