Minőségirányítási és biztosítási vezető

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/320
Feladatok:

Együttműködés a csoport minőségirányítójával és a többi gyártóhely minőségirányítási és biztosítási osztályával

Részvétel a minőségi, környezetvédelmi és élelmiszer- biztonsági irányítási rendszer létrehozásában és továbbfejlesztésében

A követelményeknek és folyamatoknak való megfelelés, figyelemmel kísérése és ellenőrzése a minőségirányítással és a minőségbiztosítással kapcsolatban

A minőségbiztosítási terület szervezése és irányítása

A minőségbiztosítási eljárások és folyamatok megtervezése, bevezetése és nyomon követése

Teszt tervezés és monitorozás

A termékek termékkibocsátásának figyelemmel kísérése

Képzés, coaching és minőségi technikák és módszerek alkalmazása

Alkalmazotti képzések tervezése és megvalósítása

Más osztályok támogatása a minőségbiztosítási feladatokban minőség-technikai módszerek és eljárások segítségével

A panaszok feldolgozásának koordinálása, 8D jelentések készítése

Belső ellenőrzések végrehajtása és értékelése, valamint külső szervezetek által végzett tanúsítások elkészítése és támogatása

Aktív tervezés, koordináció és folyamatos fejlesztés megvalósítása

Részvétel a kockázatelemzésekben

A minőségbiztosítási megállapodások értékelése és szükség esetén tárgyalások az ügyféllel

Beszállítók kiválasztásában és értékelésében való részvétel

A végrehajtott megelőző intézkedések hatékonyságának áttekintése, valamint az alkalmazottak képzése

A munkavállalók képzése

A korrekciós intézkedések hatékonyságának felülvizsgálata

A gyenge pontok rögzítése, vizsgálata és értékelése, valamint a korrekciós intézkedések megkezdése és nyomon követése

Feltételek:

Felsőfokú műszaki végzettség vagy szakirányú végzettség

releváns 4-5- éves szakmai tapasztalat

magabiztos német nyelvtudás Előny: angol nyelvismeret

MS Office ismeretek

konstruktív, analitikus gondolkodás

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: kiemelkedő
Jobb Job Közlekedés
Céges autó
Jobb Job Munkarend
8 órás