Projekt Minőségügyi Mérnök (AQP)

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/322
Feladatok:

• Új termékek fejlesztésekor a termékek fejlesztésének minőségügyi támogatása

• prototípus minőségtervek készítése

• minőségtervek készítése, felülvizsgálata, ápolása a termék minden fázisában

• elsőmintázás szakmai vezetése

• külső- és belső, minőségüggyel kapcsolatos ügyek támogatása

• hibaanalízis team-ek támogatása

• projektrizikómenedzsmentben való részvétel;

• dizájn-FMEA készítésekor a minőségügy képviselete, az FMEA gyűlések alatt moderátori feladat

• folyamat-FMEA készítésekor a minőségügy képviselete, az FMEA gyűlések alatt moderátori feladat

• Termékjóváhagyatási folyamat (PPAP)

- Műszaki felsőfokú végzettség vagy annak megfelelő szakmai tapasztalat

- Vállalatirányítási rendszer ismeret és számítógépes ismeret

- Jó műszaki érzék

-  Angol nyelvtudás szóban és írásban , német előny

- Jó szervezőkészség

- Határozott fellépés

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
8 órás