Pék - Üzemvezető

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/323
Feladatok:

• rend, fegyelem és higiéniai követelmények betartatása a termelési terület dolgozóitól,

• műszakok munkájának irányítása, ellenőrzése, koordinálása, termékgyártás ellenőrzése,

• termelés technológiák betartatása, személyzet fejlesztése,

• ISO, HACCP rendszerek működtetése, folyamatos fejlesztése,

• a gyártásért való mennyiségi és minőségért felel,

• alapanyagok tervezése, beszerzési folyamatának ellenőrzése, anyagnormák ellenőrzése, felhasználás hatékonyságának felügyelete,

• műszakok személyzetének koordinálása 10 -12 fő, erőforrások hatékony tervezése és felülvizsgálata,

• termékkör folyamatos fejlesztése és a hozzárendelt műszaki technológia időbeni rendelése.

Feltételek:

• szakirányú végzettség

• élelmiszeriparban szerzett gyártási tapasztalat

• HACCP vagy FSSC VAGY BRC szabályozásokban szerzett tapasztalat,

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Céges autó
Jobb Job Szállás
Albérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
műszak beosztás szerint