HR generalista

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2018/112
Feladatok:
  • HR feladatok teljesítése a vállalat igényeinek és előírásainak megfelelően
  • Toborzási rendszer működtetése, fejlesztése, fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása, részvétel az új munkaerő beillesztésében
  • Központi HR projektek támogatása
  • HR mutatószámok követése
  • A menedzsment támogatása és tanácsadás személyzeti jellegű kérdésekben
  • Kapcsolattartás külső szolgáltató cégekkel
  • HR rendszerek és eljárások fejlesztése
  • Szervezeti változások támogatása
  • HR nyilvántartó rendszer működtetése, támogatása Key User-ként
Feltételek:
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség/ HR tapasztalat
  • 2- 3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Microsoft Office tudás
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Megegyezés szerint+ cafeteria
Jobb Job Közlekedés