Site Controller

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2019/182
Feladatok:
  • A szakmai csapat irányítása
  • Pénzügyi stratégia kialakítása
  • A kontrolling és pénzügyi folyamatok és rendszer kialakítása és fejlesztése, valamint az ezekhez tartozó mutatószámok felügyelete
  • SAP rendszer bevezetésében való aktív részvétel, illetőleg annak működtetése és fejlesztése
  • Az éves beszámolók valamint egyéb kimutatások és elemzések készítése
  • A cash flow felügyelete, számlák kontrollingja, illetőleg költségvetés és előrejelzések készítése
  • A vállalat pénzforgalmának és a külföldi tőke mozgásának figyelemmel kísérése
  • Felelős a pontos és teljes pénzügyi nyilvántartásokért
Feltételek:
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • 3 - 4 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Hazai és a nemzetközi számviteli és pénzügyi szabályok ismerete
  • SAP ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló tervező- és szervezőkészség
  • Proaktív, jól kommunikál
  • Csapatjátékos, együttműködő
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: 500.000,- Ft - 700.000,- Ft + Bónusz
Jobb Job Közlekedés
Saját autó költség térítés