Üzemeltető elektrikus/műszakvezető

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2019/186
Feladatok:
  • Erőmű üzemeltetése, technológiai üzemirányítása, részvétel a hibaelhárítási feladatokban.
  • Főberendezések üzemviteli ellenőrzésének és szükséges üzemviteli beavatkozások elvégzése;
  • Villamos berendezések működésének felügyelete és értékelése, szükséges kapcsolások elvégzése;
  • Az üzemviteli terület napi tevékenységének szervezése, koordinálása a villamos energia és hőtermelési igények alapján készült optimális menetrend biztosítása érdekében;
  • Az üzemviteli eljárások pontos betartásának, végrehajtásának ellenőrzése;
Feltételek:
  • Villamosipari szakképzettség, technikusi végzettség előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • Folyamatos munkarend, valamint készenlét vállalása;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Villamosmű I-II. kezelői jogosultság illetve korábbi tapasztalat az energiatermelés, energiaszolgáltatás területén előnyt jelent;
  • Korábbi tapasztalat műszakvezető, koordinátori munkakörben, erőművi/termelési/gyártási területen;

Előny:

Kazángépész végzettség

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Megegyezés szerint + cafeteria + teljesítményfüggő bonusz
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
7:00 - 19:00 /12 órás műszakok. 1 nappal, 1 éjjel után 1 pihenő, 1 szabadnap