Építésvezető

Munkavégzés helye: Sopron, Nyugat-Magyarország
Ref. szám: 2019/224
Feladatok:
  • Kivitelezési munkák szakmai irányítása, szervezése, felügyelete,
  • Az építési kivitelezési szerződések feltételeinek betartása
  • Kiviteli ütemtervek készítése
  • Megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
  • A kivitelezés minőségének technológiai követelményeinek ellenőrzése,
  • Alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében, versenyeztetésében közreműködés, előkészített szerződések ellenőrzése
  • Alvállalkozói, beszállítói teljesítmények ellenőrzése és jóváhagyása
  • Felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • Építésvezetői feladatok ellátása
  • Az építésvezetőség motivációorientált vezetése
Feltételek:
  • Szakirányú felsőfokú, magasépítő végzettség
  • Generál kivitelezésben szerzett minimum 5 éves magasépítési építésvezetői gyakorlat
  • 300 millió forint megbízási összeg feletti projektek generálkivitelezői (többlakásos lakóépület vagy irodaház) kivitelezésében szerzett, építésvezetői/projektvezetői tapasztalat
  • Vállalkozói és stratégiai gondolkodás
  • Magas teherbírás valamint egyedi dinamika és motiváció
  • „A” kategóriás felelős műszaki vezetői engedély, magasépítési szakterületen
  • Önálló munkavégzés
  • Jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office, MS Project
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Német nyelvismeret
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Versenyképes fizetés + éves teljesítményprémium + Cafeteria +
Jobb Job Közlekedés
Céges autó