Minőségtervező mérnök

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2020/264
Feladatok:
  • Új termékek fejlesztésekor a termékek fejlesztésének minőségügyi támogatása
  • Minőségtervek készítése, felülvizsgálata, ápolása a termék minden fázisában
  • PPAP elsőmintázás szakmai vezetése
  • FMEA-k moderálása, támogatása
  • Szériagyártású termékek fejlesztésének minőségügyi támogatása
  • Műszaki felsőfokú végzettség vagy annak megfelelő szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret és számítógépes ismeret
  • Jó műszaki érzék
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott fellépés
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Versenyképes jövedelem, cafetééria
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Leírás:
  • Határozott és nyitott személyiség
  • Terhelhetőség és kitartás
  • Proaktív gondolkodás és cselekvőképesség
  • Feladatkörön túlmutató gondolkodás és cselekvés
  • Felelősségtudatosság és kezdeményezőkészség
  • Az információtovábbítás számára magától értetődő
  • Szakmai beállítottság