Senior könyvelő

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2020/271
Feladatok:
  • A számviteli törvény előírásai szerint napi könyvviteli feladatokban való aktív részvétel, valamint azok részleges irányítása és ellenőrzése.
  • A cég adóbevallásainak, éves és egyéb hatósági beszámolóinak elkészítése
  • Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, jelentések, zárások, beszámolók elkészítése.
  • Adójogszabályi változások nyomon követése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és a könyvvizsgálat támogatása.
  • Különböző riportok készítése a menedzsment részére.
  • Könyvviteli folyamatok folyamatos fejlesztése
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség; Mérlegképes könyvelői képesítés; Többéves termelő vállalatnál szerezett főkönyvelői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Számítógépes ismeretek; Jó szervezőkészség
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Versenyképes jövedelem
Jobb Job Közlekedés