Termék mérnők

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2020/277
Feladatok:
  • Új termékek gyártásának bevezetése
  • Mintagyártások egyeztetése, koordinálása a vevői igények és a gyártási lehetőségek figyelembe vételével
  • Minta – és tesztgyártások személyes támogatása és a kapcsolódó dokumentációk kezelése (teszt kiírás, anyaggazdálkodás)
  • Lean Management rendszer működtetésében való aktív közreműködés
  • Termelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Probléma megoldó teamekben való részvétel
  • Felsőfokú műszaki végzettség Előny: faipari mérnök végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ipari területen, folyamatmérnöki munkakörben szerzett tapasztalat
  • Új termék bevezetési, folyamatmérnöki tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás
  • Kreativitás, elszántság, precizitás, műszaki szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: 500-700 eFt
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
egy műszakos 8 órás
Leírás:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat