Projektvezető automotive területre

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/301
Feladatok:
  • Műszaki, funkcionális, költség és minőségügyi előírások alapján történő projektmanagement a határidők pontos betartásával
  • Projektfolyamatok és mérföldkövek nyomon követése és dokumentálása
  • Minőségirányítási eljárások/folyamatok végrehajtása, értékelése és bevezetése APQP és PPAP alkalmazásával
  • Prezentációk és jelentések készítése
  • Rendszeres meetingek és döntéshozó ülések előkészítése, szervezése, lebonyolítása és nyomon követése
  • Mérnöki diploma és további előnyt jelent technikus végzettség projektmenedzser képesítéssel
  • Projekt management területén szerzett több éves tapasztalat
  • Autóipari területen szerezett tapasztalat elvárás
  • Folyékony, magas szintű angol nyelvtudás (német és/vagy kínai nyelvismeret előny)
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Versenyképes jövedelem
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Leírás:

Amit kínálunk:

fiatal, innovatív csapat

versenyképes jövedelem

munkába járást támogatjuk