Logisztikus ( raktározási logisztika )

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2021/313
Feladatok:

 Külső raktár(ak) működésének és készletének (kereskedelmi áru, címke, POS anyagok, stb.) teljeskörű felügyelete

 Készletszintek tervezése, optimalizálása előrejelzések alapján

 Készlet-utánpótlási rendelések tervezése, összeállítása

 Áttárolási rendelések tervezése, összeállítása előrejelzések alapján

 Készlet-nyilvántartással kapcsolatos adminisztráció, adat-karbantartás

 Visszáru-rendelésekkel kapcsolatos ügyintézés

 Napi kapcsolattartás a külső szolgáltatóval és a Vevőszolgálattal

 Raktározással és disztribúcióval kapcsolatos költségek előírt szinten tartása

 Számlák ellenőrzése, jóváhagyása

 Külső raktárak leltározási tevékenységével kapcsolatos ellenőrzési és adminisztrációs feladatok

 Külső raktár(ak) teljesítményével kapcsolatos riportok, elemzések készítése

 Leltárban való részvétel

 A közvetlen felettes által kiadott egyéb képesítései és kompetenciái körébe tartozó eseti utasítások teljesítése

 Logisztikai vagy szakirányú gazdasági területen szerzett végzettség

 Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban

 MS Office (elsősorban Excel) magas szintű felhasználói gyakorlat

 Logisztikai területen szerzett gyakorlat, munkatapasztalat előnyt jelenthet

 Bármely integrált vállalatirányítási rendszerismeret előnyt jelenthet

Egyéb készségek:

 Önálló felelősségteljes munkavégzés

 Analitikus gondolkodásmód

 Vevőorientáltság

 Precizitás az adminisztratív feladatok ellátása során

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
8 órás