Pénzügyi vezető

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2021/314
Feladatok:

• A vállalat számviteli, pénzügyi, kontrolling folyamatainak koordinálása és irányítása

• Kapcsolattartás az német anyavállalat pénzügyi csapatával, vezetőivel

• Kapcsolattartás szerződött könyvelő irodával

• Adóhatósági ellenőrzésekben való részvétel és könyvvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk összeállítása

• Havi, és éves pénzügyi zárások irányítása, eredménykimutatás és cash-flow készítése, ezek elemzése.

• Likviditás tervezés, napi pénzügyi folyamatok nyomon követése, ellenőrzése

• Kapcsolattartás vevőkkel és a társosztályokkal

• Számviteli és pénzügyi szabályzatok fejlesztése, aktualizálása

• Egyéb ad-hoc elemzések, javaslatok készítése.

• Egyetemi vagy főiskolai szintű gazdasági / pénzügyi diploma

• Magabiztos német vagy angol nyelvtudás

• Legalább 5 év gazdasági, pénzügyi-számviteli, vagy kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat

• Biztos számítástechnikai tudás. Vállat irányítási rendszerek használata, Excel adatbázisok, riportok kezelése

• Jó elemzőkészség, határozott döntésképesség és cselekvőkészség, a fejlesztéseket előmozdító, változásokhoz rugalmasan alkalmazkodni képes személyiség -- Menedzser szemlélettel

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: kiemelkedő
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
8 órás