Fuvarszervező

Munkavégzés helye: Győr
Ref. szám: 2021/331
Feladatok:

- ügyfelektől érkező szállítási igényekhez árajánlat és megoldási lehetőségek kiadása

- belföldi és nemzetközi fuvarok megszervezése

- fuvarokhoz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

- saját autók kihasználtságának emelése

- a szállítmány útjának folyamatos nyomon követése, ügyfél tájékoztatása

- szállítmányozási ajánlatok kiadása

- napi kapcsolattartás külföldi megrendelőkkel, és alvállalkozókkal e-mailben és telefonon

- új partnerek felkutatása, kapcsolatrendszer bővítése

legalább középfokú végzettségű, logisztikai végzettség előnyt jelent

• tárgyalóképes angol (egyéb nyelvismeret előny)

• fuvarszervezésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

• számítógépes ismeretekkel rendelkezik

• nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készséggel

• precíz, alapos a szervezésben, aktív, önállóan, és csapatban végzett munkavégzésre képes

• stressz tűrő, felelősségteljes

• tanulékony, szorgalmas, rugalmas, jó problémamegoldó

• ügyfélorientált gondolkodásmódú

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend