Recepciós - fogászat

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/346
Feladatok:

   - a páciensekkel való kapcsolattartás, telefonon, írásban, személyesen egyaránt
   -  orvosokkal, asszisztensekkel való egyeztetés
   -  a rendelői páciens nyilvántartás kezelése, időpont foglalás
   -  érdeklődő páciensek általános tájékoztatása a szolgáltatásokról
   -  számlázás, bank terminál kezelése, házi pénztár vezetése
   -  a rendelő fogadó helyiségeinek felügyelete, ellenőrzése
    - általános recepciós feladatok ellátása
   -a rendelővel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok
    továbbá, a munkakörhöz kapcsolódó, de itt nem szereplő eseti vagy rendszeres feladatok, ha azok szükségessége felmerül

Feltételek:

    - közép vagy felsőfokú végzettség

    - nyelvismeret: magas szintű német nyelvismeret, szóban és írásban

    - felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, belső program használata)

    - tapasztalat ügyfélszolgálat, ügyfélkezelés, recepció területén

    - fogászati tapasztalat előnyt jelent

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: kiemelkedő
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend