Üzemvezető

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/353
Feladatok:

Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel: árajánlatok, megrendelések, kiszállítások és

garanciális javítások koordinálása;

Új ügyfelek akvirálása;

Beszállítókkal való kapcsolattartás: árajánlatkérés, alapanyag-rendelés;

Termelési terv és árkalkuláció elkészítése, valamint a tényadatokkal történő

összevetése;

A termelés irányítása: gyártási kapacitás nyomonkövetése, anyaggazdálkodás,

munkatársak munkájának koordinálása;

Termelési kontrolling feladatok: gyártási idők és termelési költségek elemzése, a

mutatószámok rendszerének kialakítása;

Karbantartás nyomonkövetése;

A szükséges és megfelelő munkaerő biztosítása és integrálása;

Szabályok betartatása;

Folyamatok optimalizálása a hatékonyságnövelés érdekében.

Feltételek:

 - gépészmérnök végzettség
  -  magabiztos   német nyelvtudás
   - számítógép ismeret
   -  termelés vagy termelésvezetés   esetleg a műanyagiparban vagy   szerszámkészítésben szerzett tapasztalat
    - lendület és   pozitív hozzáállás,   önállóság
    - vezetői képességek , különösen a döntéshozatali, tervezési és szervezési készségek , a konfliktus-kezelés , kommunikációs  készségek
-  rendszerszemlélet , proaktivitás  valamint   empátia;
    - projektmenedzseri szemlélet ,  hatékonyság

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: kiemelkedő
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend