Környezetvédelmi munkatárs

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2022/384
Feladatok:

• a környezetgazdálkodási feladatokat ellátó kollégák napi szintű munkájának koordinációja

• a Kft. köztisztasági feladatokat ellátó gépjárműveinek menetlevél nyilvántartása

• beérkező megrendelések felvétele, visszaigazolása

• partnerek, eseti megrendelők részére árajánlat készítése

• hatóságokkal történő kapcsolattartás, ellenőrzéseken való részvétel

• veszélyes hulladék szállítás koordinálása

• éves és havi jelentések, bevallások készítése

 - közép vagy felsőfokú környezetvédelmi végzettség (főiskola vagy egyetem) – környezetmérnök, környezetkutató, környezetgazdálkodási agrármérnök

 - pályakezdők jelentkezését is várjuk, szakmai tapasztalatot nem igényel

- magas számítógépes ismeret (Office)

 - B kategóriás jogosítvány

Előny:

- hulladékgazdálkodásban, szennyvíz kezelésben szerzett gyakorlat

 - soproni lakhely

 - német vagy angol nyelvtudás

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend