recepciós

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2022/388
Feladatok:

    - vendégek szívélyes fogadása: „a ház arca”
    - vendégek érkeztetése és utaztatása
    - számlázás, pénzkezelés és egyéb adminisztrációs folyamatok elvégzése
    - teljes körű információ- és segítségnyújtás a vendégeknek
   -  információk teljes körű továbbítása a szálloda részlegei felé
    - bejövő hívások kezelése
   -  rezervációs részleg munkaidején kívül egyéni szobafoglalások kezelése
    - vendégek wellness időpont-foglalásainak, illetve egyéb kéréseinek teljesítése

Feltételek:

    - min. középfokú végzettség
   -  magabiztos, legalább középfokú német ÉS angol nyelvtudás, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
   -  kiváló kommunikációs készség
    - komoly, határozott fellépés
    - pontosság, precizitás
    - számítógépes alapismeretek
   -  karrierváltóknak, illetve pályakezdőknek is kitűnő lehetőség
    - felsőfokú szakirányú végzettség és/vagy szállodai tapasztalat előny, de nem feltétel

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Saját autó költség térítés
Jobb Job Szállás
Munkás szállás vagy albérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
műszak beosztás szerint