Termelésvezető

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2022/393
Feladatok:

- együttműködő termelési csapat kialakítása, fenntartása és folyamatos fejlesztése.

- termelési és folyamatok feladatainak irányítása, ellátása

- a vevői igények ellátásához szükséges létszám és munkarend megtervezése

- vevői igények kielégítéshez szükséges termelési terv végrehajtása és végrehajtatása

- visszatérő üzemi problémák és zavarok nyomonkövetése, megszüntetése

- szoros együttműködés társterületekkel

- termelési egységek hatékony kihasználása, tervezése

- javaslatok megfogalmazása, kidolgozása, fejlesztések végrehajtása

- területi mutatók nyomonkövetése alapján naprakész termelési adatok értékelése, beavatkozás

- a termelési tevékenységek rendszeres értékelése, információszolgáltatás, rendszeres tájékoztatás

- munkatársak rendszeres tájékoztatása, támogatása, fejlesztése, értékelése

- folyamatos szervezetfejlesztés a vállalati célok elérése érdekében

Feltételek:

- önállóság, megbízhatóság

- döntéshozatali képesség, stratégiai gondolkodásmód

- felsőfokú végzettség

- 5-8 év termelési területen szerzett tapasztalat, min. 2 év vezetői tapasztalat

- német vagy angol kommunikációs szint

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: kiemelkedő
Jobb Job Közlekedés
Céges autó
Jobb Job Munkarend