bérszámfejtő

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2022/395
Feladatok:

 Teljeskörű bérszámfejtési és TB ügyintézői feladatok pontos, határidőre történő ellátása, koordinálása

 TB és bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, statisztikák készítése, folyamatos kapcsolattartás a hatóságokkal

 Munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés

 Munkaszerződések, munkaköri leírások készítése és változások lekövetése

 Kapcsolattartás és segítségnyújtás a vezetők és munkavállalók számára

 Elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése, szükség esetén az adatok módosítása és felülvizsgálata

 Letiltások jogszabály szerinti levonása, kezelése

 A hatályos jogszabályi környezet (adó-, munka törvénykönyve) figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása

 Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok, statisztikák, nyilvántartások készítése

• Szakirányú, középfokú TB ügyintéző és bérügyintéző képesítés

• Legalább 3-5 éves releváns, aktív szakmai tapasztalat bér- és TB ügyintéző munkakörben

• Munkajogi- és adótörvények naprakész ismerete

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (MS Office) magas szintű Excel-ismeret

• Gyakorlatias, precíz, rugalmas és önálló munkavégzés

• A munkavállalókkal való jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend