Könyvelő

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2017/092
Feladatok:

  • A társaság teljeskörű könyvvezetése (könyvelés két cég számára)
  • Havi és negyedéves záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Az évközi illetve éves beszámoló elkészítésében való részvétel
  • A társasági jelentési rendszerhez szükséges háttéranyagok elkészítése
  • Részvétel  a cég könyvvizsgálatában
  • Statisztikák készítése, beadása

Feltételek:

  • Közép/Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • 1-3 éves - lehetőség szerint iparvállalti könyvelésben szerzett - tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv kommunikáció képes ismerete
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office (Excel) biztonságos ismerete

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: 300.000 - 400.000,- Ft + 13. havi fizetés + cafeteria
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
8:00 - 16:00