Kontroller

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2017/093
Feladatok:

  • A havi zárásokban való aktív részvétel
  • Az éves üzleti terv összeállításában való közreműködés, annak koordinálása
  • A kontrolling jelentési rendszer működtetése
  • A havi terv-tény adatok összevetése, elemzése
  • Működési költségek elemzése, kimutatások készítése
  • A társaság kalkulációs alapadatbázisának karbantartása
  • Termékszintű fedezeti számítások elkészítése
  • Termékenkénti önköltség karbantartása, fedezeti számítások elkészítése
  • A tárgyi eszközök aktiválásával, nyilvántartásával kapcsolatos feladatok elvégzése

Feltételek:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német/angol nyelvtudás
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Megegyezés szerint + cafeteria
Jobb Job Közlekedés