Beszállítói minőségügyi mérnök

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2018/094
Feladatok:
  • A beszállított alkatrészekkel/félkész termékekkel kapcsolatos észrevételek,reklamációk fogadása a cég szakterületeiről és továbbítása a beszállító(k)felé
  • Beszállítókkal kapcsolatos dokumentációk, statisztikák vezetése.
  • Beszállító(k) részére megküldött reklamációk stb. nyomon követése;beszállító(k)tól érkező válaszok/problémamegoldások figyelemmel kísérése, szükség szerinti intézkedés;
  • Kapcsolattartás/együttműködés a beszállítók minőségügyi mérnökeivel.
  • Reklamáció miatt zárolt alkatrészek/félkész termékekkel kapcsolatos ügyintézés (visszaküldés /selejtezés / utómunkálat) intézésében való közreműködés (zárolt áruk raktára)
  • Közreműködés az új termékek ellenőrzési utasításainak kidolgozásában
  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; feladat orientált személyiség.
  • Gépjárművezetői gyakorlat

  • Előny:
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat;
  • ISO 9001, QS 9000, VDA 6.1, ISO/TS 16949 szabványok ismerete
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: 450.000,- Ft - 550.000,- Ft + Cafetéri juttatás
Jobb Job Közlekedés