Raktáros-targoncás

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/316
Feladatok:
  • 1.áruátvétel:
  • minden telephelyre beérkező áru, bérmunka áru leszedése
  • tételes, mennyiségi átvétel szállítólevél és boxpapír alapján, amit aláírásával a        szállítólevélen, CMR-en igazol
  • csomagolás, beszállítói etikett helyességének ellenőrzése
  • áru fizikai beraktározása
  • áru raktárhelyre való könyvelése raktározási rendszerben (manuálisan és QR-kód leolvasóval)
  • 2.kiszállítás:
  • készáru átvétele és kikönyvelése Barcode leolvasóval
  • csomagolás helyességének ellenőrzése
  • külső partnerekhez küldendő termékek összekészítése logisztikától kapott információ alapján
  • raklista/szállítólevél alapján szállító jármű megrakodása
  • FIFO betartása
  • 3.termelés ellátása
  • 4.targonca vezetési napló naprakész kitöltése
  • 5.leltári tevékenység
  • 1 műszak Csúsztatott műszakban dolgoznak jelenleg a kollégák – egyik héten 6-14 óra, másik héten 8-16 óra között
  • Végzettség: Targoncavezető OKJ-s papír + NKH jogsi (mindkettőre szükség van)
  • Jó lenne, ha már rendelkezne némi tapasztalattal a jelölt.
  • Felelősségteljes, megbízható, precíz kollégát keresnénk.
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Versenyképes jövedelem
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
egy műszakos csúsztatott munkarend