Területi képviselő, értékesítő

Munkavégzés helye: Budapest
Ref. szám: 2018/124
Feladatok:
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, akvirálása
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Ajánlatírás illetve lekövetés
  • Az IMEX Kft. által forgalmazott termékek, termékkörök megismerése, azok bemutatása
Feltételek:
  • Legalább középfokú .műszaki, vagy kereskedelmi végzettség
  • Társalgási szintű aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott fellépés
  • Célorientált személyiség
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Ápolt, igényes megjelenés

Előny:

  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Versenyképes jövedelem (fix+forgalmi jutalék)+ mobiltelefon + laptop
Jobb Job Közlekedés
Céges autó