Főkönyvelő

Munkavégzés helye: Fertőszentmiklós /Fertőd
Ref. szám: 2024/463
Feladatok:

A számviteli terület irányítása, a napi számviteli feladatokban való aktív részvétel, a vállalat szakszerű és teljes körű számviteli működésének biztosítása

Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés felügyelete és irányítása, napi könyvelési feladatokban való részvétel

Havi, negyedéves, éves zárásokban való aktív részvétel

Időszaki és éves beszámolási kötelezettség teljesítése

Könyvvizsgálóval való együttműködés

Bevallások, adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése (NAV, KSH, Intrastat stb.)

Aktív kommunikáció munkatársakkal

Törvényi változások követése

NAV, felügyeleti szervekkel, bankkal való kapcsolattartás, hatóságok előtti képviselet

Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Hozzájárulás a folyamatok javításához/fejlesztéséhez

Feltételek:

Szakirányú felsőfokú végzettség

Minimum 5 év főkönyvelői tapasztalat

Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezik vállalkozási szakon

Operatív főkönyvelő, napi szinten ellát könyvelési feladatokat is

Adó- és számviteli jogszabályokat naprakészen ismeri

MS Office (Word, Excel) magabiztos használja

Angol nyelvismeret ( kommunikációs szint )

Munkáját önállóan, precízen, felelősségteljesen végzi

Rendszerszemlélet, vezetési készség

Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, rugalmasság

Határozott, eredmény orientált

Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság jellemzi

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend