HR Generalista

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2020/258
Feladatok:
  • teljeskörű toborzás-kiválasztási projektek vezetése szellemi és fizikai pozíciókra,
  • buddy program illetve az on-boarding folyamatok koordinálása,
  • külső/belső employer brandighez kapcsolódó csatornák/eszközök használata és irányítása,
  • folyamatos kapcsolattartás illetve szakmai támogatás nyújtása a középvezetői szinteknek munkajogi, szervezeti változás és egyéb HR-hez szorosan kapcsolódó témákban (képzés-fejlesztés, teljesítménymenedzsment, tehetséggondozás),
  • aktív részvétel HR folyamatok fejlesztésében továbbá cégcsoporton belüli projektekben,
  • céges rendezvények szervezésében és lebonyolításában való közreműködés
Feltételek:
  • felsőfokú végzettség,
  • min. 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben,
  • angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • magabiztos Excel felhasználói ismeretek,
  • agilis szemlélet, jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség, megbízhatóság,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség

    Előny:

  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • munkajogi ismeretek,
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: versenyképes jövedelem, mozgóbér, étkezési hozzájárulás
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
heti 40 óra