Junior termékspecialista

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2021/302
Feladatok:
  • A termékmenedzsment csapat támogatása különböző projektekben adminisztratív oldalról
  • Részvétel új termékbemutató és termékfejlesztési projektek előkészítésében
  • Az új termék bevezetésének állapotának nyomon követése
  • Technikai termékadatbázis és új termékadatbázis karbantartása
  • Részvétel a gyártás műszaki specifikációinak elkészítésében
  • Részt vesz a termék tesztelésében a helyszínen
  • Elemzések és jelentések készítése a kérésekről
  • Piackutatás és versenytárselemzés elvégzése
  • Részvétel más belső osztályok technikai támogatásában
  • Ügyfélszolgálat támogatása a kárkezelésben
  • Adatgyűjtés a kárkezelési jelentésekhez
  • A marketing csapat támogatása termékekkel kapcsolatos információkkal (termékleírások és adatok a marketing kommunikációs anyagokhoz)
  • Termékkatalógus és műszaki képzési anyagok frissítése
  • Részvétel műszaki képzések előkészítésében (pl. Termékbeszerzés a termékmenedzsment képzés területén - fizikai munka, beleértve az elektromos szerszámokkal végzett munkát)
  • Relevant technical educational background (BA degree is an advantage but not a must)
  • Advanced English (written and spoken)
  • Proficient in Microsoft tools: Word, Excel, PowerPoint
  • Knowledge of AutoCAD is an advantage
  • 1-3 years’ experience gained in similar field is an advantage
  • Willingness to constantly learn and develop
  • Adaptability to a continuously growing and changing environment
  • Good team player and strong interpersonal skills
  • Good presentation skillset
  • Good organizational skill and ability to meet high standards for quality and accuracy
  • Willingness to travel occasionally (appr. 5-10 days abroad a year)
  • Organize all activity through effective planning and time management
  • Technical mindset, hands-on, will-do attitude
  • B type driving license is preferred
Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: Versenyképes jövedelem + cafetéria+bónusz+letelepedési támogatás
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Leírás:
What we can offer:
  • Competitive remuneration package
  • Developing multinational work environment, stable financial background
  • Career opportunity