Termelés tervező

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2021/307
Feladatok:

• Termelési tervek biztosítása a vevői igények és hatékonyság figyelembevételével.

• Rövid- és hosszútávú előrejelzések elemzése és teljesülésük követése.

• Rendelésfeldolgozás, beállítások és törzsadat karbantartása a vállalatirányítási rendszerben.

• Termék életciklus menedzsment követése (bevezetés, készletezés, kifuttatás).

• LEAN szemléletmód, folyamatos fejlesztés rendszerének működtetése.

• Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és partnerekkel (pl: többi VELUX lokációval, központi szervezetekkel).

• Műszaki / Logisztikai szakirányú vagy egyéb gazdasági felsőfokú végzettség

• Legalább 3 év szakmai tapasztalat

• Középszintű angolnyelv-ismeret (írásban és szóban)

• Számítógépes ismeretek felhasználói szinten

• SAP felhasználói szintű ismerete előny

• Energikus, határozott személyiség

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó havi alap bér: kiemelkedő
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
8 órás