Villamos / automatizálási mérnök / technikus

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/309
Feladatok:

• A gépek elektromos terveinek készítése

• A projektek technikai megvalósításáért felelős, ellenőrzi, hogy mindez a terveknek megfelel

• A gépek ellenőrzése és tesztelése, programozása (PLC)

• Villamossági szempontok alapján a lehetséges hibák feltárása

• A kollégák műszaki segítése, információ nyújtás

• Ügyfeleink telephelyein a gépek beüzemelése, karbantartása, igazítása

A technikus feladata:

- a termékeink villamos terveinek, dokumentációjának elkészítése

- a gyártásban lévő termék dokumentációval egyező megvalósításának felügyelete, ellenőrzése, hibák kiszűrése és javítása

- Eplan szoftver kezelése

Feltételek:

Elvárások:

• Releváns szakmai végzettség (mechatronika/villamosmérnök/ automatizálás)

• Legalább 3-5 év tapasztalat hasonló területen (vagy friss diplomás)

• Angol és/vagy német nyelvtudás

• A pozíció esetenként utazással jár.

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
8 órás