Hr expert

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2021/358
Feladatok:

A toborzási rendszer működésének és fejlesztésének biztosítása, szükséges létszám biztosítása (fizikai és szellemi állomány esetén is);

Az onboarding folyamatok irányítása és fejlesztése;

A menedzsment folyamatok támogatása és tanácsadás HR releváns témakörökben;

A globális HR folyamatok támogatása;

Kapcsolattartás a kölcsönzőcégekkel és egyéb releváns szolgáltató partnerekkel;

HR rendszerek és eljárások fejlesztése;

Szervezeti változások előmozdítása és támogatása;

HR mutatószámok nyomon követése, statisztikák készítése;

Különböző HR projektek végrehajtása a vállalati igényeknek és szabályzatoknak

Feltételek:

- egyetemi végzettség (HR vagy gazdasági területen);

- legalább 3 éves munkatapasztalat hasonló munkaterületen (HR, üzleti);

- diszkrét, rugalmas és segítőkész személyiség;

- MS Office programok ismerete;

- angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend