HR asszisztens

Munkavégzés helye: Sopron ( home office )
Ref. szám: 2022/389
Feladatok:

- Toborzás - Kiválasztás: vállalatcsoport szintű toborzás adminisztratív támogatása és folyamatok fejlesztésében való részvétel

- HR Kontrolling: a HR területéhez kapcsolódó heti, havi, negyedéves riportok elkészítésében való közreműködés

- HR Fejlesztések: a központi HR folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel és támogatás (SAP, Karrieroldal, Munkáltatói márkaépítés, vezetőfejlesztés stb.)

- HR Adminisztráció: központi és / vagy helyi szervezethez kapcsolódó személyzeti adminisztráció biztosítása

Feltételek:

- szakmai végzettség (HR/Pénzügy) * lehet pályakezdő is

- elhivatottság a HR iránt (szakmai alázat, olyan személy, aki a HR területén szeretné karrierjét elindítani és olyan lehetőséget keres, ahol tanulhat, szakmai tapasztalatot szerezhet)

- erős MS Office (Excel, Word, Powerpoint) készségek

- aktív angol nyelvtudás (írásban) *

- nyitott gondolkodásmód, lelkes-pozitív hozzáállás

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend