Könyvelő / mérlegképes könyvelő

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2023/420
Feladatok:

o A számviteli törvény előírásai szerint napi könyvviteli feladatokban való aktív részvétel, valamint azok részleges irányítása és ellenőrzése.

o A cég adóbevallásainak, éves és egyéb hatósági beszámolóinak elkészítése

o Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, jelentések, zárások, beszámolók elkészítése.

o Adójogszabályi változások nyomon követése

o Kapcsolattartás a hatóságokkal és a könyvvizsgálat támogatása.

o Különböző riportok készítése a menedzsment részére.

o Könyvviteli folyamatok folyamatos fejlesztése

Feltételek:

o Közép / felsőfokú közgazdasági végzettség;

o Könyvelői / Mérlegképes könyvelői képesítés;

o Néhány éves termelő vállalatnál szerezett könyvelői tapasztalat

o Számítógépes ismeretek; Jó szervezőkészség

o

Előny:

o Német- és/vagy angolnyelv-tudás

o SAP könyvelői program ismerete

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Munkarend