Pénzügyi menedzser

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2017/043
Feladatok:
  • Felelős a riportolásokért, beszámolókért, biztosítja a vonatkozó magyar jogi és adózási követelmények teljes körű betartását.Az éves terv elkészítése, valamint a negyedéves terv előrejelzések elkészítése szorosan együttműködve a vezetőséggel
  • Havi, negyedéves és éves zárási folyamatok elvégzése. Határidőben és pontosan az előírt jelentések elemzések elkészítése
  • Segítség és együttműködés a folyamatfejlesztésben. Kezelje az összes könyvelési műveletet, beleértve a számlázást, a követelés kötelezettség kezelést, önköltségszámítást, bevételek besorolását
Feltételek:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • SAP ismeretek.
  • Előny: termelővállalatnál eltöltött munkaviszony