Munkafelvevő

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2023/441
Feladatok:

  - Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, ügyfél elégedettség maximális szinten tartása

    - A személygépjárművek javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése

    - Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés

    - Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során

    - Árajánlatok készítése

    - Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása

    - A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Feltételek:

    - Legalább középfokú műszaki végzettség
    - Személygépjármű szerviz munkafelvevői területen szerzett tapasztalat
    - „B” kategóriás vezetői engedély
    - Kiváló rendszerlátó képesség, a munkafolyamatok gyors átlátása
    - Jó szervező- és problémamegoldó készség
   - Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
    - Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
    - Együttműködő, motivált, megbízható személyiség
   - Felhasználói szintű számítás-technikai ismeretek

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend