Értékesítési munkatárs ( szállítmányozás )

Munkavégzés helye: Győr
Ref. szám: 2024/446
Feladatok:

    A kitűzött értékesítési célok megvalósítása

    Üzleti lehetőségek keresése

    Sales Pipeline felépítése

    A vállalat szolgáltatásainak értékesítése

    Kapcsolatépítés és kapcsolattartás helyi és multinacionális ügyfelekkel

    Együttműködés helyi és regionális vállalati funkciókkal nemzetközi ügyfelek menedzselésében

Feltételek:

    Több éves értékesítésben szerzett tapasztalat
    Felhasználói szintű MS office ismeretek l (word, excel, ppt)
    Kommunikációképes angol nyelvtudás
    Analitikus, eredmény orientált gondolkodásmód
    B kategóriás jogosítvány
    Előnyt jelent: B2B szolgáltatás értékesítési tapasztalat, szállítmányozási piac ismerete, aktív kapcsolatrendszer

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
8 órás munkakör
Orbán Aladár
üzletágvezető
senior HR tanácsadó
Telefon:
home-phone +36 20 933 3550 home-phone