Senior kontroller

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2024/447
Feladatok:

- Költségkalkulációk, riportok, tervezés, tényköltségek nyomon követése.

- Közép- és rövidtávú tervek készítése, lehetőségek értékelése

- Tervkoncepciók, tervfeladatok kialakításában, elvégzésében (budget, forecast) való részvétel

- Beruházások, fejlesztések gazdasági megalapozottságról szóló elemzések elkészítése, nyomon követése, összehasonlítások elkészítése a terv/tényköltség vonatkozásában

- Vezetői információs rendszer működtetése, adatokat szolgáltatása a társosztályok felé

- Vállalat riportálási feladatainak (PC riport, havi, negyedéves riportok) elvégzése az eltérések mögötti okok magyarázatával együtt

- Havi, negyedéves, éves KSH statisztikák elkészítése

- Rendszeres illetve adhoc kalkulációk összeállítása

- Felsőfokú végzettség (közgazdász, pénzügy, számvitel, kontrolling)

- min. 2 éves szakmai tapasztalat

- Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás,

- MS Office magas szintű használata, SAP

- Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet

- Támogató, üzleti partneri hozzáállás

- Megbízhatóság, proaktivitás, önállóság

- Alaposság, pontos, precíz munkavégzés

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend