Vevőszolgálati és logisztikai koordinátor

Munkavégzés helye: Sopron környéke
Ref. szám: 2024/448
Feladatok:

- Vevői megrendelések fogadása, adatok karbantartása

- Reklamációk és egyéb ügyek zökkenőmentes és gyors kezelése

- Vevői kapcsolattartás

- Partnerek alapadatainak rögzítése az SAP vevői törzsben

- A megrendelések beérkezésének , adatok helyességének ellenőrzése, rögzítése, módosítása, lemondása a rendszerben

- Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a társterületekkel

- Vevőszolgálati és logisztikai folyamatok fejlesztése

- Felsőfokú végzettség ( kereskedelmi, közgazdász ) / releváns szakmai tapasztalat

- Angol vagy német nyelvtudás

- Ms Office ismeretek,

- Jó szervező és koordinációs készség

- Megoldásközpontú gondolkodás

Előny:

- SAP gyakorlat

- Termelővállalatnál szerzett tapasztalat

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend