PROGRAMOZÓ-FEJLESZTŐ

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2024/455
Feladatok:

A cég által fejlesztett szoftverek továbbfejlesztése, hibajavítása

A szoftverfejlesztési projektekben: implementáció, kapcsolódó dokumentációk készítése

Csapatmunkában való aktív részvétel

Az új technológiákhoz szükséges ismereteket elsajátítása

Feltételek:

PHP alapos ismerete, Webes szoftverfejlesztésben szerzett legalább 1-2 év tapasztalat

OOP/MVC szemlélet és tapasztalat

HTML, CSS and JavaScript könyvtárak (Bootstrap, jQuery, Angular, Vue) ismerete

Git vagy egyéb verziókezelő rendszer ismerete

Laravel, Symfony, vagy hasonló MVC keretrendszer ismerete

Precizitás, megbízhatóság, tanulékonyság

Önálló munkavégzés

A végzett munka olvasható dokumentálásának képessége

ELŐNY

Java ismerete

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: kiemelkedő
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend
8 órás munkakör
Orbán Aladár
üzletágvezető
senior HR tanácsadó
Telefon:
home-phone +36 20 933 3550 home-phone