Kereskedelmi ügyintéző

Munkavégzés helye: Sopron
Ref. szám: 2024/456
Feladatok:

• Napi kereskedelmi folyamatok adminisztrációja

• Be- és kitárolásokkal kapcsolatos mindennemű adminisztratív ügyintézés, beleértve a specifikációk elkészítését, számlázást, reklamációs ügyintézést, postázást

• Készletek folyamatos felügyelete a cég ERP rendszerében

• Készletmozgások regisztrálása a cég vállalatirányítási rendszerében és mellékrendszerében

• Fuvarrendelések, EKÁER

• Kapcsolattartás a helyi vámügynökséggel

• Központi beszerzés, értékesítés, termelés és gazdasági osztály adminisztratív támogatása

• Leltározáskor aktív részvétel az irodában és a telepen egyaránt;

Feltételek:

- középfokú végzettség

1-3 év szakmai tapasztalat

- társalgási szintű angol nyelvtudás

- erős felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (outlook, word, excel)

- konstruktív problémamegoldás

- figyelem koncentráció

- diszkréció

- precizitás

- ügyfél orientált kommunikáció

Előny: vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Jobb Job Bérezés,juttatás
Bruttó órabér: versenyképes
Jobb Job Közlekedés
Utazási bérlet támogatás
Jobb Job Munkarend